Čiužinys Gymnova nusileidimo London FIG sijoms"""iužinys Gymn"

1616

Skirtas leidžiantiems nuo sijų.

Čiužinys yra pagamintas iš skirtingo tankio putų sluoksnio su nuimamu viršumi, kuris pagamintas iš 1000  PVC derinio su grublėta oda, m2 gaisro klasifikacija. Ji leidžia optimalų stabilizavimą nusileidžiant (garantuotas stabilizavimo poveikis geresniam svorio pasiskirstymui).

1 625.00 €

Prie čiužinio pritvirtintos rankenos ir Velcro sistema, kuri leidžia sujungti čiužiniu viena su kitu, siekiant išvengti plyšių.
Čiužinys siūlo komfortą ir smūgių sugėrimą, kuris leidžia praktiškai atlikti pačius sudėtingiausius pratimus tiek moterų tiek vyrų gimnastikoje.

Matmenys 300 x 200 x 20 cm

Gymnova - 30-metė ir vis dar alsuojanti aistra gimnastikai. Įmonės asortimentas apima visą gimnastikos, akrobatikos ir aerobikos įrangą, skirtą tiek kūdikiams, vaikams, tiek suaugusiesiems. Visi produktai kuriami remiantis Fédération Internationale de Gymnastique reikalavimais, užtikrinant aukščiausią kokybės ir modernumo santykį. GYMNOVA sukūrė savo matavimo įrankius, leidžiančius atlikti visą spektrą bandymų prieš prekes pasiekiant vartotojus. EDUC'GYM lavinimo medžiaga skirta palengvinti mokytojų darbą mokyklose.

Atsiliepimų nėra

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".