Treniruoklis klubų Technogym...

Treniruoklis klubų Technogym Selection Pro - Multi Hip

168079

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com
selection_pro_leg_curl_mainfeature_03.jp

Pilnai reguliuojamas treniruoklis

Ašis ir besisukantis padas gali būti reguliuojami, kad pasiekti norimo judėjimo amplitudės ribas tiek koją stumiant į priekį, tiek traukiant atgal.

selection_pro_adductor_mainfeature_04.jp

UNITY™ MINI MONITORIUS

Dėka Strength Pilot™ pažangaus pratimo atlikimo gido, atvaizduojami realaus laiko duomenys apie jūsų atliekamus pakartojimus ir judesio amplitudę. Baigus treniruotę, monitorius gali perkelti duomenis į jūsų My Wellness naudotojo profilį, kad galėtumėte stebėti savo rezultatų kaitą bėgant laikui.

selection_pro_leg_curl_mainfeature_02.jp

Saugios ir efektyvios treniruotės

Ašies rotacija reguliuojasi taip, kad sukurtų pasipriešinimą jūsų klubų raumenims natūraliu būdu.

Gertuvės ir telefono laikikliai

Daug vietos naudotojų asmeniniams daiktams.

Naujas lengvai suprantamas pratimo gidas

Ant treniruoklio esantis gidas leis jums susipažinti kaip taisyklingai atlikti pratimus. Nuskenavę QR kodą, galėsite pratimo duomenis atsisiųsti į telefoną.

Naujasis išmanus Bloko kaištis

Naudojant naująją technologiją, kaištis nebeįstrigs tarp svorių blokelių. 2,5 kg svarelis integruotas bloko viršuje leidžia mažesniais intervalais progresuoti didinant apkrovą.

Nerio Alessandri, Technogym įkūrėjas, būdamas vos 22 metų, įmonę atidarė 1983 metais. Derindamas savo projektavimo įgūdžius ir aistrą sportui, bei fiziniam krūviui, pirmąsias sporto įrangos detales su broliu Pierluigi sukūrė savo namų garaže.

90-ųjų pradžioje, Alessandri apibrėžė sveikatos koncepciją, gyvenimo būdą, kuriuo siekiama gerinti gyvenimo kokybę ir skatinti reguliarią fizinę veiklą, sveiką mitybą ir teigiamą psichikos požiūris. Gilus italų įsitikinimas, remiantis senovės romėnu posakiu "Sveikame kūne – sveika siela", padėjo įmonei greitai įsitvirtinti Amerikos fitneso rinkoje.

Šiandien Technogym yra pasaulio lyderė Sporto ir sveikatingumo sprendimų sektoriuje ir įrengė 65 000 sveikatingumo centrus ir daugiau nei 100 000 namų visame pasaulyje. Manoma, kad maždaug 35 milijonų žmonių naudoja "Technogym" produktus kiekvieną dieną. Įmonėje dirba apie 2200 žmonių 14 filialų visoje Europoje, Jungtinėse Valstijose, Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, Australijoje ir Pietų Amerikoje, o eksportuojama į daugiau nei 10 šalių.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".