Profesionalių treniruoklių nuoma

Teikiame profesionalių treniruoklių nuomos paslaugą. Dirbame tik su garsiausiais prekiniais ženklais: Technogym, Life fitness, Precor, galime pasiūlyti platų asortimentą bėgimo takelių, elipsinių treniruoklių, dviračių treniruoklių.

Pasinaudodami treniruoklių nuomos paslauga, galite įrengti sportui tinkamas erdves kur tik pageidausite: namuose, ofisuose, biuruose, SPA centruose, viešbučiuose, kaimo turizmo sodybose, sporto klubuose ir t.t.

Esame lankstūs, atsižvelgiame į klientų poreikius, galime pasiūlyti lanksčias sutarties sąlygas be ilgalaikių įsipareigojimų.

Užsisakant treniruoklių nuomos paslaugą, pasirūpinsime jų pristatymu, įrengimu, apmokysime personalą kaip naudotis treniruokliais, atliksime reguliarią priežiūrą, o atsiradus poreikiui ir remontą. 

Pasitikėkite profesionalais ir neturėsite jokių rūpesčių!

Susisiekite:

El. paštas: dovydas@sportosistemos.lt

Mob. Nr.: +370 675 50788

technogym2_nuoma.jpg

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".