Bokso klubų įranga

„EXIGO“ vienas žinomiausių rinkos lyderių bokso ringų projektavime ir gamyboje bei sporto salių įrengime. Ringai, rėmai ir platformos – viskas suprojektuota ir pagaminta „EXIGO“ gamykloje Jungtinėje Karalystėje pagal ISO standartus, o visoms pagrindinėms struktūroms suteikiama viso gyvenimo garantija.

„EXIGO“ tiekia bokso ringus ir įrangą didžiausiems ir žinomiausiems prekių ženklams ir klientams visame pasaulyje. „EXIGO“ turėdamas savo gamybos įrenginius gali pasiekti išskirtinai aukštus standartus. Lankstumas ir gamybos kontrolė leidžia pritaikyti įrangą, tinkančią konkrečiai erdvei, pritaikyti spalvas, pridėti asmeninį logotipą ir prekės ženklą.

Mūsų asortimente galite rasti kokybiškų „EXIGO“ bokso reikmenų asortimentą: bokso ringų, bokso maišų ir kriaušių, bokso stovų.

exigo.jpg

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".