Sudedama guminė danga

Mūsų įmonė siūlo aplinkos poveikiui atsparias sporto ir laisvalaikio gumines dangas. 

Guminė danga – viena ilgaamžiškiausių, geriausiai smūgius sugeriančių, neslystančių dangų. Guminės dangos ypač tinka sporto klubams, dangai šalia baseinų įrengti. Pasirinkę guminę dangą, būsite tikri, kad treniruotės ar kita aktyvi veikla bus saugi, o grindys apsaugotos.
Modulinė sujungiama danga ypač tinka sporto salėms, kuriose yra daug sunkių treniruoklių. Modulinė danga galima padengti tiek ilgalaikes, tiek trumpalaikes treniruočių zonas.

 Sudedama guminė danga
 Sudedama guminė danga  Sudedama guminė danga
Lauko aikštelės skirtos aktyviems vaikų žaidimams siejamos su traumų rizika. Mūsų siūloma guminė danga vaikų žaidimų aikštelėms maksimaliai apsaugo nuo bet kokių traumų rizikos. Modulinė lauko danga ne tik apsaugos vaikus, bet ir papuoš bet kurio vaikų darželio kiemą, kadangi kiekviena dangos detalė gali būti įvairių spalvų.  Sudedama guminė danga
 Sudedama guminė danga  Sudedama guminė danga

EPUFLOOR sudedama danga

EPUFLOOR DOTS ir EPUFLOOR COLOR – populiarios fitneso klubų dangos. Ši danga taip pat gali būti naudojama sporto klubuose, aplink čiuožyklas, baseinus, vaikščiojimo zonose ir kitur. Šios dangos specialūs parametrai pasiekiami dėl gumos granulių ir spalvoto EPDM sluoksnio.

Montavimas labai lengvas net ir neprofesionalams. Dėl patrauklios išvaizdos, daugybės spalvų, didelio atsparumo suspaudimui ir trynimui EPUFLOOR® DOTS ir EPUFLOOR® COLOR yra labai populiarios dangos.

Galimos spalvos:

Sudedama guminė danga

Sudedama guminė danga

Sudedama guminė danga

EPUFLOOR DOTS

Sudedama guminė danga

Danga rulone

Sudedama guminė danga 

Puzlinė danga

Sudedama guminė danga

EPUFLOOR RUBBER GG1-930 – pigesnė dangos versija, pagaminta iš tik juodos gumos. Nors ši danga mažiau patraukli dėl savo išvaizdos, tačiau atitinka tuos pačius parametrus ir kainuoja mažiau. Visos aukščiau nurodytos dangos gali būti naudojamos ir lauke.

 

EPUFLOOR RUBBER GF1-730 turi mažesnį tankį ir geresnį smūgių sugėrimą. Ši danga naudojama kaip vibracijos ir triukšmo mažinimo pagrindas po sportinėmis dangomis svorių kilnojimo salėse, fitneso ar kitose treniruoklių salėse. Svorių kilnojimo salėms siūlome 5/8 "(18 mm) storio puzlinę dangą.

Sudedama guminė danga Sudedama guminė danga

 

Everroll® Crosstile

Everroll® Crosstile – vieno sluoksnio elastingos plytelės, kurios puikiai tinka „crossfit“ sporto salių grindims įrengti. Gali būti 30 mm arba 43 mm storio. Šios plytelės tvirtos sudėties, gerų slopinamųjų savybių ir puikiai sugeria smūgius. Plytelės yra amortizuojančios, todėl tinka šuoliams ir sprinto treniruotėms. Šis pagrindas puikiai tinka „cossfit“ treniruotėms ir yra neslidus.

 Sudedama guminė danga 

Medžiagos sudėtis

Poliuretanu surištos guminės granulės, išlietos į plytelės formą.

Storis

30 mm arba 43 mm

Plytelės matmenys

1000 x 500 mm,

kartu su sujungimais kvadratiniam modeliui.

Jėgos poveikio sumažinimas

Everroll® Crosstile siūlo puikų jėgos poveikio sumažinimo lygį, aukščiau treniruočių dangų reikalavimų.

= apie 50,4 %

Jėgos poveikio sumažinimo reikšmė išreiškiama santykine procentine dalimi

(betono plokštės = 0% jėgos poveikio sumažinimas) jėgos, kuri nekompensuojama, kai veikiamas elastingas paviršius. Kuo aukštesnė jėgos poveikio sumažinimo reikšmė, tuo geriau išsitiesinantis po jėgos poveikio yra paviršius.

 

Sudedama guminė danga

Garso sumažinimas (dLw)

> 21 dB

Atsparumas poveikiui

21 Nm

Ši atsparumo poveikiams įtaka gerokai viršija 8 Nm sporto grindų dangų visuotinai taikomą minimalų reikalavimą.

Specialiosios ypatybės ir nauda

- neapkrauna sąnarių bendrųjų treniruočių metu, ypatingai didelis jėgos poveikio sumažinimo lygis
- apsaugo pagrindą, esantį po grindų danga
- labai aukšto lygio poveikio ir smūgio garsų izoliacija
- neslidus
- tinkamas naudoti esant grindiniam šildymui
- lengvas montavimas

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".