JOBE 

JOBE - VANDENS PRAMOGŲ PASAULIO LYDERIS

Kompanijos tikslas - leisti žmogui mėgautis visais gyvenimo suteikiamais pojūčiais, praleisti nepamirštamas akimirkas su artimaisiais, mėgautis visiška laisve! Jobe produktai skirti tiek atsipalaidavimui, tiek pasiekti ryštų adrenalino pojūtį.Irklavimas stovint yra puikus būdas išreikšti savo aistrą vandens sportui. Meskite iššūkį vandens stichijai kartu su JOBE Irklente! Iš naujo pamėkite ežerą, esantį šalia jūsų sodybos, irstykitės mieste esančiais kanalais. Atraskite savo talentą!

JOBE aistra vandens sportui taip pat atsispindi mūsų požiūryje į Vandenlentes. Kompanija pastebėjo koks smagus gali būti čiužimas vandeniu vandenlente, todėl investavo į naujų technologijų kūrimą būtent šiai vandens sporto atšakai.

Gyvenimo būdas - "Ant Vandens" JOBE propaguojamas jau daugelį metų. Ar plaukiosite vienas, ar linksmai leisite laiką su šeima, JOBE užtikrina maksimalų įmanomą džiaugsmą ir saugumą.

JOBE Vandens Kostiumai yra būtini, norint gauti maksimumą iš vandens sporto. Kostiumai yra pasiūti naudojantis naujausiomis technologijomis, kokybiškiausiomis medžiagomis ir turi modernų dizainą.

Sutinku

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę mūsų svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, spauskite mygtuką "SUTINKU". Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus.