Butterfly 

1950 metais Hikosuke Tamasu įkurta kompanija Butterfly, red.past. Drugelis, šiuo metu sparčiai užkariauja pasaulį savo gaminama stalo teniso įranga. Kūrybiškumas, patvarumas ir gilios techninės žinios atnešė sėkmę. Naudojant unikalias technologijas kuriami produktai pasižymi tvirtumu ir lyg drugio sparneliai lengvumu. Kompanija niekada nesustoja kūrusi naujų produktų, kurie optimizuotų techniką ir leistų pasiekti geriausią taiklumą.

"Kiekvienas žaidėjas yra skirtingas. Kiekvienas iš jų naudojasi tik jam būdinga jėga ar silpnumu.  Siūlydami individualų žaidimo įrankį norėjau padėti žaidėjams nuo pat pradžių pabrėžti savo individualumą ",  apie savo įmonės filosofiją pasakoja Tamasu.

Didžiausias sėkmės šuolis įvyko 1967-ais, panaudojus vieną iš patvariausių medžiagų – kaučiuką, o 2000 metais - naujos kartos gumą. Nors naudojant gumą laimėta daugiau nei 30 pasaulio čempionatų ji nuolat buvo tobulinama, siekiant susidoroti su pokyčiais žaidime. Butterfly naujausia inovacija, pasiekta 2008-ais, pavadinta 'pavasario kempine', dėl unikalios garso ir smūgių sugėrimo technologijos.

Sutinku

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę mūsų svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, spauskite mygtuką "SUTINKU". Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus.