Sportinės dangos 

                                                                                 

Mūsų įmonė siūlo aplinkos poveikiui atsparias sporto ir laisvalaikio gumines dangas. 

Guminė danga - viena ilgaamžiškiausių, geriausiai smūgius sugeriančių, neslystančių dangų. Guminės dangos ypač tinka sporto klubams, dangai šalia baseinų įrengti. Pasirinkę guminę dangą, būsite tikri, kad treniruotės ar kita aktyvi veikla bus saugi, o grindys apsaugotos.
Modulinė sujungiama danga ypač tinka sporto salėms, kuriuose daug sunkių treniruoklių. Modulinė danga galima padengti tiek ilgalaikes, tiek trumpalaikias treniruočių zonas.

 
  
Lauko aikštelės skirtos aktyviems vaikų žaidimams yra siejamos su traumų rizika. Mūsų siūloma guminė danga vaikų žaidimų aikštelėms maksimaliai apsaugo nuo bet kokių traumų rizikos. Mudulinė lauko danga ne tik apsaugos vaikus, bet ir papuoš bet kurio vaikų darželio kiemą, kadangi kiekviena dangos detalė gali būti įvairių spalvų. 
  
Sutinku

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę mūsų svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, spauskite mygtuką "SUTINKU". Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus.