Baseinų įranga 

Telkšančios balos, slidžios plytelės, basos kojos... Baseinuose dažniausiai pasitaikančios traumos – šlapio grindinio padariniai. Siekiant išvengti nelaimių, sukurta danga, puikiai tinkanti tiek baseinų, tiek persirengimo zonų grindims iškloti. Higieniški, funkcionalūs, neslystantys.

Galimos spalvos:

Žymiai patvaresnės ir drėgmei atsparesnės spintelės, nei skirtos persirengimo kambariams ir žymiai gražesnės nei standartinės metalinės. Gali būti komplektuojamos su suoliukais, lentynėlėmis, pakabomis. Užrakinamos standartinėmis spynomis, rakteliais, taip pat elektroniniu, kodiniu ar monetiniu būdu.

Spintelės gaminamos iš patvarių HPL plokščių ir aliuminio profilių. Taip pat galima naudoti lakuotus profilius.

Pagrindinė plokštė yra pilkos spalvos, o fasado spalvą galima rinktis. Suprojektuotos nematomos skylutės spintelės priekyje užtikrina oro cirkuliaciją ir apsaugo drabužius, bei avalynę nuo drėkimo.

 

Gamintojas: "Alsanit", Lenkija

Sutinku

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę mūsų svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, spauskite mygtuką "SUTINKU". Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus.