Dušo sienelės

DUŠŲ PERTVAROS

I - formos pertvaros dušams „ALSANIT“ gaminamos iš estetinių, lengvų, patvarių ir visiškai vandeniui atsparių medžiagų pagal individualius išmatavimus. Sistemos gali būti montuojamos tiek ant dušo padėklų, tiek tiesiai ant tam pritaikytų grindų. Taip pat šios pertvaros gali būti koreguojamos, kad atitiktų dušo padėklo matmenis ar sienų nelygumus. Įėjimai su dušo užuolaidomis. Galima rinktis iš plataus spalvų asortimento. Ekonomiškas sprendimas darbe, mokykloje ar sporto salėje. 

Dušo sienelės

 I-formos dušo kabinos būdinga:

  • Sistemos, gaminamos iš HPL laminuotų 12 mm arba 10 mm plokščių;
  • Paprasta konstrukcija;
  • Minimalistinis dizainas;
  • Mažiausia kaina;
  • Galimo purvo sankaupų kiekis sumažintas iki minimumo;
  • Apsaugota nuo korozijos. 

Dušo sienelės

L arba T - formos pertvaros

Dušo sienelės

Dušo sienelės

Pertvaros su durimis

Dušo kabinos su durimis skirtos patiems reikliausiems klientams, siekiantiems privatumo ir pilno komforto. Gali būti montuojamos tiek ant dušo padėklų, tiek ant grindų ar kojelių. Sistemų sandarumą, patvarumą ir vandens nepratekėjimą užtikrina silikoniniai krašteliai ir vandeniui atsparios medžiagos.

Dušo sienelės

Dušo sienelės

DUŠO SIENELĖS

Dušo sienelė – puikus pasirinkimas masinėms lankymo vietoms, nes montuojamos į sieną ir sukuria lygų reljefą. Taip pat sumontuoto skydelio pagalba gali būti išjungiamas vandens tiekimas visiems įrenginiams esantiems dušo patalpose. Sienelės aukštis ir plotis gali kisti, dizainui ribų nėra. Į komplektą įeina dušo galvutės, sukuriančios reguliuojamas lietaus, krioklio pavidalo ir kitas sroves.

Gamintojas: „Geschwender“, Vokietija.

Dušo sienelės

Dušo sienelės

Dušo sienelės

Dušo sienelės

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".