Suoleliai

Suoleliai – svarbiausias persirengimo kambario komponentas, suteikiantis klientui visišką komfortą. Visai nesvarbu ar vietos yra daug ir suoleliai komponuojami patalpos viduryje, kaip svarbiausia zona, ar vietos mažai ir suoleliai integruojami į sieną, spintelę ar kitas montuojamas pertvaras, siekiant funkcionalumo ir kompaktiškumo.

 

Renkantis suolelius reikia atkreipti dėmesį į:

  • Vietą;

  • Kraštelio tipą;

  • Medžiagos tipą.

 

Galime pasiūlyti lietuvių gamintojo suoliukus.

Tvirti ir patvarūs suoliukai rūbinėms, persirengimo kambariams, buitinėms patalpoms. Suoliukai gali būti naudojami atskirai arba montuojami prie įvairių spintų. Suolų karkasai suvirinami 25 x 25 mm kvadratiniu vamzdžiu, viršus gali būti iš lakuotų lentų, medžio drožlių plokštės arba HPL. Taupant patalpos erdvę, prie spintelių galima montuoti atlenkiamus suoliukus. Taip pat gaminami vienpusiai ir dvipusiai suoliukai su atramomis ir kabyklomis.

 

 

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".