Plaukų džiovinimo sistemos 

Veidrodis, veidrodis ant sienos, veidrodis ant spintelės, spintelėje. Nesvarbu, ar tereikia užmesti į save akį prieš išeinant,  ar matyti save džiovinant plaukus, veidrodis pasitarnaus visur ir visada. Veidrodis ne tik atlieka funkciją, bet ir užpildo gerą holistinio persirengimo kambario koncepciją. Plaukų džiovinimo sistemos gali būti išdėstytos iš eilės, centrinės arba decentralizuotos, taip pat įmontuotos sienų skliautuose.

Gamintojas: "Geschvender", Vokietija

 

Turėdami 25 metų patirtį išskirtinai sveikatos priežiūros ir fitneso centrų  interjero kūrimo srityje, italų įmonė Gruppo P & Gnuolatos tobulina pasaulinį dizaino meistriškumą ir kokybės standartus. Pastaruoju metu specializuojasi registratūros, priėmimo patalpų ir rūbinių baldų gamyboje iš medžio ir melamino. Nuo 1990 pirmauja tarp įmonių, gaminančių rakinamas spinteles. 

Gamintojas: "Gruppo P&G", Italija

Siūlomi keli standartiniai variantai plaukų džiovinimo zonoms įrengti: konsolė ant kojelių, sistema su lentynėle, taip pat gali būti su apšvietimu iš viršaus ir lentynėlė, tvirtinama prie sienos. Visos sistemos turi angas džiovintuvams laikyti. Galima rinktis iš populiariausių arba šiuolaikinių plokščių asortimento. 

Sutinku

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę mūsų svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, spauskite mygtuką "SUTINKU". Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus.