Garlando

Nuo 1954 metų Italijos kompanija Garlando buvo viena garsiausių laisvalaikio futbolo, biliardo stalų gamintoja, pasižyminti aukštos kokybės produkcija ir itališku dizainu. Šeštojo dešimtmečio pradžioje gamyba pasiekė 12 tūkstančių vienetų. Per kitus dešimtmečius Garlando tapo šiuolaikinės pramonės pradininkė, organizavusi savo veiklą dėka mechanizuotų sistemų. Aštuntuoju dešimtmečiu futbolo stalų pirkimo pasiekė aukštumas ir įsiveržė į Jungtines valstijas. 2002 metais kompanija paliko istorinę būstinę Spinetta Marengoje ir persikėlė į naują vietą POZZOLO FORMIGARO.

Tradicinę produktų liniją apima futbolo, biliardo stalai, tačiau taip pat gaminami ir stalo teniso ir oro ritulio stalai ir net futbolo vartai. Stalai gaminami iš aplinkai draugiškos medienos, kurios sudėtyje nėra formaldehido arba plastikų, kurių sudėtyje yra sveikatai kenkiančių policiklinių aromatinių angliavandenilių.

Šiandien Garlando turi 68 asortimento platintojus 44 pasaulio šalyse.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".